Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

         13 października 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza  Kościuszki  w Maciejowicach odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień, w którym podkreślamy wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji.
W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie oraz zaproszeni goście.

Uroczystość uświetnili uczniowie naszej szkoły  z oddziałów  gimnazjalnych i siódmej klasy szkoły podstawowej, którzy pod artystycznym przewodnictwem Pani Ewy Gazdy przygotowali barwną, wesołą, przepełnioną śpiewem część artystyczną. Wszystko utrzymane w konwencji żartobliwej i nieco przekornej,  występ młodych ludzi wprowadził zebranych w doskonały nastrój, w radosną atmosferę świętowania.

Wyróżniający się w pracy dydaktyczno – wychowawczej pedagodzy otrzymali nagrody z rąk  – Pana Dyrektora  Jacka  Poczka  i  Wicederektor  Pani  Małgorzaty  Bulzak.

Popłynęło również wiele ciepłych i miłych słów w kierunku naszych nauczycieli od Pana Dyrektora  Jacka Poczka,  Pani  Elżbiety  Mądrej  inspektor ds. oświaty ,  Pani  Kingi  Paziewskiej  przewodniczącej Rady Rodziców, która w imieniu rodziców wyraziła wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

 

 

 

« powrót

Wyszukiwarka