Aktualności

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Maciejowice 2017

Dnia 16 grudnia 2017 r. w Hali Sportowej w Maciejowicach odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Maciejowice 2017.

Organizatorem Turnieju była Dyrekcja i Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Maciejowicach.

W Turnieju udział wzięły zaproszone drużyny (10 osobowe) z rocznika 2007/2008.

I miejsce w Turnieju zajęła drużyna „Sep „ Żelechów – trener Piotr Szymański,

II miejsce w Turnieju zajęła drużyna „PSP w Maciejowicach – I trener Robert  Włodarczyk,

III miejsce w Turnieju zajęła drużyna „Promyk” Sobolew – trener Andrzej Goliszewski,

IV miejsce w Turnieju zajęła drużyna „Burza” Pilawa – I trener Marcin Żak,

V miejsce w Turnieju  zajęła drużyna UKS „Orlik” Dęblin – trener Michał Sikora,

VI miejsce w Turnieju zajęła MKS Ryki – trener Tomasz Lipiec,

VII miejsce w Turnieju zajęła  drużyna PSP Maciejowice – II trener Karol Jóźwik,

VIII miejsce w Turnieju zajęła drużyna „Burza” Pilawa – II trener Marcin Żak,

IX miejsce w Turnieju zajęła drużyna „Snajper” Sośninka – trener Bartłomiej Poświata.

Królem Strzelców Turnieju został Maksymilian Rodak z „Sępa” Żelechów.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Gracjan Filipowicz z PSP Maciejowice.

Pierwsze cztery drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale, które wręczył dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Maciejowicach  Jacek Poczek – główny pomysłodawca i organizator Turnieju wraz z Zastępcą p. Małgorzatą Bulzak i Mikołajem.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i upominki w postaci Czekoladowych Mikołajów, które wręczyła sponsor p. Anna Miller.

Przedświąteczny Turniej Mikołajkowy okazał się bardzo udaną imprezą sportową, z której byli zadowoleni piłkarze, trenerzy, rodzice i organizatorzy.

Wszyscy byli zdania, że takie integracyjne piłkarskie imprezy należy organizować częściej.