Aktualności

Pierwszy Dzień Wiosny

 

        Wiosna jest już wśród nas. Nasi uczniowie powitali ja 23 marca br. w czwartek. Dzień rozpoczęto od korowodu ulicami Maciejowic - było głośno, kolorowo i radośnie. Korowód zatrzymał się na placu szkolnym i uczniowie oficjalnie pożegnali zimę paląc Marzanny przygotowane samodzielnie przez uczniów klas VI.

Następnie impreza przeniosła się na salę gimnastyczną.

Uczniowie koła muzycznego przywitali muzycznie wiosnę, grając na fletach utwory ”Kurki trzy” i „Cztery pory roku". Nad przygotowaniem uczniów czuwała pani Beata Kondej.

Kolejnym punktem programu było przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy VI a pt. "Dzień wagarowicza".  Ten dzień dał możliwość naszym uczniom zaprezentowanie swojego talentu muzyczno - tanecznego w konkursie międzyklasowym. Każda z klas przygotowała wspaniały występ, który oceniała komisja konkursowa w składzie: Dyrekcja Szkoły - Pan Jacek Poczek i pani Małgorzata Brodacka, Pani Maria Pyza, Pani Aldona Siembora i reprezentanci Rady Rodziców.

Dzień zakończył się meczem koszykówki nauczyciele – uczniowie. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy o czym można się przekonać oglądając zdjęcia.

 

 

« powrót

Wyszukiwarka